Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu

Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny wypadek pod Aleksandrowem Łódzkim

  Zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 20 lipca 2020r. około godz. 13.40 w miejscowości Sanie (gm. Aleksandrów Łódzki). W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 42-letni kierujący.

 2. Policjanci zatrzymali dwie osoby pod zarzutem zabójstwa

  Zgierscy policjanci w Aleksandrowie Łódzkim zatrzymali dwie osoby związane z zabójstwem 49-latka. W nocy z 12 na 13 listopada w mieszkaniu doszło do awantury między dwoma mężczyznami. W wyniku tej awantury zginął 49-letni mężczyzna.

 3. Uratuj życie – zadzwoń

  Przed nami okres zimowy, czas w którym osoby bezdomne narażone są na utratę zdrowia lub życia z uwagi na niską temperaturę. Wykonując jeden telefon możemy uratować życie takiej osobie.

 4. Śmiertelny wypadek pod Aleksandrowem Łódzkim

  Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 23 listopada 2020 roku pod Aleksandrowem Łódzkim na drodze krajowej nr 71. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 43-letni kierowca ciężarówki.

 5. Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy !

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację najlepiej pocztą tradycyjną lub alternatywnie pocztą elektroniczną. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego pisma. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną.

 6. Zaginął Adam Szałkowski

  Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ozorkowie poszukują zaginionego 17-latka. Adam Szałkowski 21 lipca 2020 roku około godziny 7:00 oddalił się z ośrodka Monar w Ozorkowie i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Może przebywać w rejonie Kutna.

 7. Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 71 w Zgierzu

  Zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 30 stycznia 2019r. około godz. 14.40 w Zgierzu na ul. Aleksandrowskiej. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 68-letni kierujący mercedesem.

 8. Śmiertelny wypadek pod Zgierzem

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło 4 lutego 2019 roku około godziny 13:10 na drodze krajowej nr 14 w rejonie miejscowości Dobra. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem insygnia, jadąc od strony Łodzi w kierunku Strykowa, wyprzedzał jadącą w tym samym kierunku kia sportage.

 9. Zakrywanie nosa i ust podnosi nasze bezpieczeństwo

  Strykowscy i zgierscy policjanci skontrolowali pasażerów w autobusach pracowniczych. Funkcjonariusze sprawdzali, czy pasażerowie stosowali się do obostrzeń w transporcie zbiorowym. Były to wspólne działania na rzecz bezpiecznego podróżowania.

 10. Kradzionym samochodem potrącił rowerzystę

  Aleksandrowscy policjanci zatrzymali 36-latka, który kradzionym bmw potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 40-letni rowerzysta, pomimo podjętej reanimacji, zmarł.

Tagi

bezpieczeństwo zabójstwo rozbój poszukiwani nietrzeźwy kierujący nabór marihuana Policjanci uratowali uszkodzenie mienia akcja znicz papierosy wypadek kradzież samochodu autokary konkurs wypadek śmiertelny odblaski debata społeczna wakacje dzielnicowy ucieczka konferencja podpalenie Turniej łapówka ruch drogowy policjant po służbie dopalacze krajowa mapa zagrożeń zatrzymani z narkotykami kontrabanda służba cywilna ślubowanie policjantów kradzież kradzież z włamaniem oszustwo podróbki piknik życzenia narkotyki używki nielegalny tytoń i papierosy dzielnicowi włamanie profilaktyka Osoby Zaginione prędkość święto policji pobicie Skargi i wnioski

Linki